شهید محسن حججی
شهید محسن حججی
آخرین مطالب
به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان
در بهار قرآن، محفل انس با قرآن در روز دوشنبه 21 خرداد، بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور قاری برجسته، استاد زکی‌لو و گروه تواشیح شهدای بی‌مزار و دوستداران قرآن برگزار شد.
به مناسبت ماه مبارک رمضان
جشن ضیافت خوبان، در دهه اول ماه مبارک رمضان، با سخنرانی استاد مجید سینایی در فرهنگسرای بهاران برگزار شد.
فُزْتُ وَ رَبِّ الْکَعْبَة
روضه حضرت علی علیه السلام با حضور مداح اهل بیت، آقای غلامی، در ظهر شهادت آن حضرت برگزار شد. جهت دانلود فایل صوتی آن، از طریق لینک زیر اقدام نمایید.
با حضور ریاست محترم حوزه های علمیه استاد تهران
امسال نیز همچون سال های گذشته به مناسبت فرا رسیدن رسیدن سالگرد رحلت ملکوتی امام خمینی رحمت الله علیه و همچنین سالروز شهادت مظلومانه شهدای 15 خرداد مراسمی با شکوه با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد و حوزه علمیه ابوالائمه حضرت ابوطالب علیه السلام برگزار گردید.
طبق روالِ هر ساله در حوزه علمیه ابوالأئمه حضرت ابوطالب علیه السلام
همه ساله با فرا رسیدن ایام 15 خرداد، مراسم سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی رحمت الله علیه و بزرگداشت شهدای مظلوم قیام پانزده خرداد در حوزه علمیه ابوالأئمه حضرت ابوطالب علیه السلام بر گزار می گردد.امسال نیز با تقارن 15 خرداد با ایام ماه مبارک رمضان و بالاخص شب های قدر، بر معنویت این جلسه بیش از پیش افزوده خواهد شد. ان شاءالله این مراسم پر شور، با حضور علما، مسئولین و اهالی منطقه روز 14 خرداد ماه از ساعت 19 تا اذان مغرب برقرار بوده و خاتمه مراسم با نماز جماعت و صرف افطار خواهد بود.
به مناسبت سالروز وفات ام المؤمنین، حضرت خدیجه کبری سلام الله علیها
به مناسبت وفات ام المؤمنین، حضرت خدیجه کبری سلام الله علیها، مراسم روضه ی آن حضرت بین نماز ظهر و عصر مورخ پنجم خرداد در مسجد ابوطالب (ع) برگزار شد. فایل صوتی آن را می توانید از طریق لینک زیر دانلود نمایید.
دهه اول ماه مبارک رمضان
نماز گزاران مسجد منیریه، در دهه اول ماه پر خیر و برکت رمضان هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء از فیض منبر استاد علمداری استفاده می برند. استاد علمداری امام جماعت مسجد سجاد واقع در خیابان سجاد شمالی می باشند و در ضمن از اساتید قدیمی حوزه علمیه ابوالأئمه حضرت ابوطالب علیه السلام نیز هستند.

صفحه‌ها