در آینه رسانه ها

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، حجت الاسلام مجید سینایی تولیت مدرسه علمیه سفیران هدایت ابوطالب(ع) در پژوهشکده رهپویان تهران به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: یکی از هنرهای ائمه اطهار(ع) این بود که معارف بسیار بلند را در قالب ادعیه به جامعه بشری منتقل کردند.

وی با استناد به کلام بنیان گذار کبیر انقلاب امام خمینی(ره) که فرمودند ما مفتخریم که صحیفه سجادیه و نهج البلاغه داریم، ابراز کرد: تمامی دعاها در مذهب تشیع، منابع دین هستند و هر یک از آنان یک دانشگاه انسان سازی است.

حجت الاسلام سینایی با بیان اینکه شخصیت حضرت علی اکبر(ع) را می توان در پرتو آیات الهی شناخت، گفت: امور کشور باید به دست جوانان انقلابی داده شود.

تولیت مدرسه علمیه سفیران هدایت ابوطالب (ع) گفت: قوای سه‌گانه پژوهش محور نیستند تا با حمایت از علوم انسانی اسلامی، سعادت و سلامت جامعه را تضمین کنند.

تولیت مدرسه علمیه سفیران هدایت ابوطالب(ع) با بیان اینکه مسؤولان به خواسته‌های حوزه علمیه در رفع مشکلات اقتصادی توجه کنند، گفت: مسؤولان اجرایی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به عنوان صاحبان قدرت، مسؤول رفع مشکلات کنونی کشور هستند.

تولیت مدرسه علمیه سفیران هدایت ابوطالب(ع) با تاکید بر اینکه انسان باید به نماز اهتمام ورزیده و آن را نوعی سلوک الی الله بداند، گفت: نماز معراج مومن است.

صفحه‌ها